Rekomendowany fotograf Google Operator kamery, montażysta filmowy Fotoedytor strony głównej Onet.pl Prowadzący warsztaty fotograficzne i filmowe Adobe Publishing Expert Przewodnik górski, pilot


Rekomendowany fotograf Google,
pasjonujący się virtual reality, tworzeniem panoram sferycznych (360°) oraz wirtualnych wycieczek, pokazując realny świat w wirtualnej rzeczywistości. Korzysta z kamery sferycznej o najwyższych parametrach, która jest w stanie ująć wszystkie niespodzianki i całe piękno obrazu 360°. Jego panoramy sferyczne wykonane dla Google, zostały obejrzane przez kilkaset tysięcy osób.

Operator kamery oraz montażysta filmowy,
absolwent WRFiTV Bielsko-Biała, 
na kierunku „Realizacja filmowa i telewizyjna”, pasjonujący się sztuką oraz techniką filmową. Doświadczenie w pracy na najnowszej generacji sprzęcie, zarówno studyjnym jak i broadcastowym, z zaawansowanymi urządzeniami i systemami stabilizacji obrazu, umożliwiającymi niezwykle płynne rejestrowanie najbardziej dynamicznych scen. Profesjonalne kamery oraz osprzęt nie mają przed nim tajemnic, podobnie jak oprogramowanie do montażu, color gradingu i efektów.

Fotograf z kilkunastoletnim stażem,
w magiczny świat fotografii wszedł już jako dziecko i aż do tego czasu traktuje to przede wszystkim jako pasję. Należy do tej grupy fotografujących, która zna zapach odczynników chemicznych potrzebnych przy wywoływaniu filmów czy odbitek, umie korzystać z powiększalnika, wie co to koreks czy „machaczka”.

Fotoedytor strony głównej Onet.pl,
największego polskiego portalu. Strony Onetu, na których jest odpowiedzialny za wybór i edycję zdjęć, odwiedza miesięcznie ponad 21 mln realnych użytkowników, czyli ponad 78% wszystkich polskich internautów, generując ponad 3,2 miliarda odsłon.

Biegła znajomość warsztatu fotograficznego,
autor programu i prowadzący cykliczne warsztaty fotograficzne w ramach projektu fotowarsztaty.com. Zdjęcia są wykorzystywane w wielu publikacjach drukowanych, internetowych i telewizyjnych, współautor monumentalnego albumu „Ukraina” wydawnictwa Bezdroża.

Autor instruktażowych kursów wideo,
poświęconych obsłudze i wykorzystaniu najnowszych i najciekawszych funkcji w czołowych programach graficznych. Kilkanaście godzin materiałów w nowoczesnej formie wideo tutoriali z lektorem – fotografem, doświadczonym ekspertem który w codziennej pracy w studio wykorzystuje program Adobe Photoshop CC oraz Photoshop Lightroom. Kursy publikuje platforma eduweb.pl.

16-letnie doświadczenie 
w branżach IT, reklamowej, poligraficznej i wydawniczej. Biegła znajomość programów pakietu Adobe Creative Cloud, zwłaszcza przeznaczonymi do zadań fotograficznych (Photoshop, Lightroom), filmowych (Premiere Pro, After Effect) poligraficznych (InDesign) oraz kreacji www (Dreamweaver).

Adobe Publishing Expert,
praktyczna znajomość pełnego spektrum działań związanych ze składem DTP oraz poprawnym przygotowaniem publikacji do druku. Wiedza i umiejętności w zakresie wykorzystania najnowocześniejszego oprogramowania wspomagającego pracę agencji reklamowych, wydawnictw, itp.

Duża wiedza w zakresie składu
i przygotowania dowolnych publikacji drukowanych,
niezwykła dokładność i skoncentrowanie na pracy pozwala uniknąć wielu błędów popełnianych przez osoby bez doświadczenia. Sukcesy na tym polu to między innymi I miejsce na Międzynarodowym Salonie Turystycznym TOUR SALON 2004 w Poznaniu.

Umiejętności tworzenia materiałów na potrzeby www,
poparte doświadczeniem w pracy we wiodącej polskiej firmie z branży IT, oraz realizując szereg własnych projektów. Doskonała znajomość semantyki HTML5 oraz CSS3, zagadnienia związane z architekturą informacji oraz web-usability. Na bieżąco z najnowszymi trendami związanymi z projektowaniem interfejsów internetowych i mobilnych.

Założyciel i „głównodowodzący” portalu górskiego e-gory.pl,
największego i najstarszego tego typu przedsięwzięcia w polskim internecie (od roku 1999).