Twoja firma w Google Street View Zaproś do siebie klientów i pokaz im wnętrze Twojej firmy Wybór odpowiedniej restauracji, kawiarni lub hotelu to często trudna decyzja. Zdobądź zaufanie klientów, zapraszając ich na wysokiej jakości wirtualną wycieczkę. Dzięki temu jeszcze przed przyjazdem zobaczą, co Masz do zaoferowania


Oznacza to, że świadczę usługi najwyższej jakości, co zostało potwierdzone przez Google. Panoramy sferyczne wykonywane są zgodnie z wytycznymi Google, profesjonalnym sprzętem oraz montowane w specjalistycznym oprogramowaniu co gwarantuje najwyższą jakość prezentacji Twojego obiektu.

Wirtualny spacer stworzony przez Rekomendowanego Fotografa Google, ze zdjęć 360 stopni i wykonany w technologii Street View pozwala na całodobowe, wirtualne odwiedziny w lokalu. Wystarczy kliknąć, aby wejść do lokalu, poruszać się po nim i rozglądać na wszystkie strony, jak podczas prawdziwej wizyty.

Wirtualny spacer Street View jest innowacyjnym produktem, umożliwiającym przedstawienie Twojej firmy w szczegółach, dzięki czemu klienci mogą poczuć jej klimat i atmosferę, bez konieczności wychodzenia z domu. Niezależnie od pory dnia i nocy, 7 dni w tygodniu, Twój lokal jest otwarty dla klientów. Dzięki nowoczesnej technologii, wirtualny spacer działa we wszystkich przeglądarkach, bez instalowania dodatkowego oprogramowania, zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych – ale także na firmowej stronie www czy w mediach społecznościowych.

Zdjęcia panoramiczne Google Street View to dobre rozwiązanie dla każdej firmy. Sprawdzą się w przypadku hoteli i biur, restauracji i pubów, obiektów sportowych, klubów fitness i spa, szkół i przedszkoli, sklepów i galerii handlowych, salonów kosmetyczno – fryzjerskich, salonów i warsztatów samochodowych, salonów meblowych, itp. Jeśli zechcesz, wirtualny spacer możesz aktualizować dowolną ilość razy, co pozwala zaprezentować nowości w Twojej firmie.

Zapoznaj się z ofertą rekomendowanych fotografów Google »